Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zaawansowana technologia pielęgnacji skóry. Dermapenworld. Mezoterapia frakcyjna jest zabiegiem stymulującym mocno skórę. To zabieg, który podbija serca bywalczyń gabinetów medycyny estetycznej.

 

Zaawansowane technologicznie medyczne urządzenie do frakcyjnego   skóry. Dermapen™ 4 gładko przesuwa się po skórze, tworząc miliony drobnych, pionowych kanałów frakcyjnych ułatwiając przenikanie składników czynnych w głąb skóry. Mikrourazy uruchamiają naturalny proces naprawy, dając lekarzom i kosmetologom narzędzie do korekcji wielu niedoskonałości skóry. Precyzyjnie dobrana głębokość nakłuć pozwala na pełną kontrolę wykonywanego zabiegu i całkowite spersonalizowanie protokołu zabiegowego.

Urządzenie posiada kartridże z 16 mikroigłami, które umożliwiają wykonywanie aż 1920 mikronakłuć na sekundę. To o aż o 104% więcej w porównaniu z innymi tego typu sprzętami dostępnymi na rynku.

 

Wskazania:

▪️zmarszczki i bruzdy

▪️zmarszczki mimiczne

▪️utrata jędrności wiotka lub obwisła skóra

▪️poszarzała i zmęczona cera

▪️przebarwienia słoneczne i plamy słoneczne

▪️pajączki (skóra naczynkowa)

▪️zasinienia wokół oczu („sińce po oczami”)

▪️rozszerzone pory

▪️rozstępy, blizny 

 

Zabieg można przeprowadzać nawet na wrażliwej, skłonnej do podrażnień i alergii skórze. Wynika to z faktu, iż używane mikroigły są wykonane z tytanu i nie posiadają domieszek chromu czy niklu, co minimalizuje ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej.

Twarz 600,-

Twarz, szyja 800,-

Twarz, szyja, dekolt 1000,-

 

Dp Dermaceuticals L.E.D. (Maska led Światło czerwone 633 nm i Światło bliskie podczerwieni 830 nm) 30 min 150,- 

Opinie klientów Ocean Lab Spa Głogów

Facebook