Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Wyjątkowy prezent dla Wyjątkowej osoby

 

Podaruj chwile relaksu:

 • najbliższej Ci osobie,
 • partnerowi biznesowemu,
 • prezent np. z okazji urodzin, imienin, dnia nauczyciela, wieczoru panieńskiego, kawalerskiego, w podziękowaniu, z okazji ślubu.

 

 

 

Pamiętaj, każda okazja jest wyjątkowa!

 • BON upominkowy odbierzesz w recepcji spa,
 • możemy wysłać BON dla Ciebie KURIEREM pod wskazany adres,
 • możemy dostarczyć BON na terenie Głogowa,
 • możesz zamówić BON wraz z kwiatami od naszej zaprzyjaźnionej Kwiaciarni Kreatywna, my dostarczymy go pod wskazany adres,
 • możesz zamówić BON drogą e-mail.

 

Napisz do nas oceanlabdayspa@gmail.com lub zadzwoń 792-222-123 
Jesteśmy też aktywni na FACBOOKU/INSTAGRAMIE

 

 

Doskonałym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby są Bony do Spa. Nasi Klienci mogą sami komponować zestawy według własnego pomysłu, tak by stworzyć idealnie dobrany zabieg dla obdarowywanej osoby.

Przy ewentualnych wątpliwościach związanych z ogromną ofertą zabiegową w naszym spa, wykwalifikowana kadra z dużym doświadczeniem zawsze służy pomocą w wyborze zabiegu. Istnieje również możliwość wykupienia bonu upominkowe za określoną przez Państwa kwotę.

Naszym celem jest, aby przez Państwa obdarowana osoba poczuła się wyjątkowo. Proponujemy wzbogacenie prezentu próbkami kosmetyków, kwiatami, łakociami lub naszymi kosmetykami. Istnieje możliwość dowozu prezentu na terenie Głogowa lub wysłanie bonu listem/paczką na wskazany adres  z wcześniejszym uregulowanie zapłaty na nasz rachunek bankowy. O szczegóły proszę pytać w recepcji spa. Bon upominkowy w naszym spa jest ważny od daty zakupu 6 msc.

 

Regulamin Bonów upominkowych-Zaproszeń dla klientów indywidualnych

 1. Zaproszenie nie podlega zwrotowi i wymianie na gotówkę.
 2. Zaproszenie  jest formą płatności za Usługę wykonywaną przez firmę Ocean lab day spa, nie dotyczy świadczenia Usług przez wszystkie firmy z zewnątrz, z którymi obecnie firma współpracuje-proszę pytać o szczegóły w recepcji spa.
 3. Płatność Zaproszenia może być zrealizowana jednorazowo lub kilkakrotnie.
 4. Ocean lab spa nie ponosi odpowiedzialności za zaproszenie, które zostało utracone.
 5. Zaproszenie ważne jest przez okres wskazany na nim.
 6. Przy realizacji Zaproszenia, Użytkownikowi nie przysługuje prawo otrzymania reszty, gdy wartość wykonanej usługi jest niż wartość Zaproszenia.
 7. Użytkownik zobowiązany jest do zapłaty różnicy ceny, gdy wartość świadczonej usługi jest wyższa od wartości przedstawionego Zaproszenia.

 

 

 

Karta Beauty Lux dla klientów biznesowych w Ocean Lab SPA!

 

Dzisiejsze czasy nie należą do zbyt łatwych dla przedsiębiorców, ciągła dbałość o Klienta, Pracownika czy Kontrahenta to nie tylko profesjonalna jego obsługa, ale także honorarium i podziękowania wyrażane w różny sposób. Pragniemy zaproponować Państwu stworzone pakiety jako możliwość relaksu i odnowy biologicznej.

To wspaniały prezent świąteczny, wakacyjny lub podziękowania za owocną współpracę dla Państwa Kontrahentów i Pracowników. Oferujemy uczestnictwo w programie zdrowie i uroda z „Kartą beauty lux” w Ocean Lab SPA. Przygotowane przez nas pakiety są dla Pań i Panów , ich wartość pozostawiamy do Państwa decyzji. Wysoko wykwalifikowany oraz z dużym doświadczeniem personel, światowej marki kosmetyków profesjonalnych oraz niepowtarzalna atmosfera naszego spa gwarantują udany relaks i odnowę ciała i ducha.

 

 

Oferujemy Państwu kilka możliwości współpracy:

 1. „Karta beauty lux” osoba obdarowana otrzymuje voucher zabiegowy na określoną kwotę (nominały od 100 PLN) terapia zabiegowa jest dobierana indywidualnie do potrzeb obdarowanej przez firmę osoby.

 2. „Eventy” pakiety zabiegów skierowane do kilkuosobowych grup, oferta ustalana bezpośrednio z firmą z uwzględnieniem Państwa zaleceń. Daje to możliwość świetnej integracji zespołu. Współpracujemy z prestiżową restauracją, która specjalnie na te okazje szykuje dla naszych klientów menu. Salon spa jest wówczas zamknięty dla osób z zewnątrz. Oferujemy również kurs masażu lub wizażu.

 3. ,,Rabaty cenowe,, do wykupionych przez Państwa bonów podarunkowych od 1500 do 3000 zł

 

Zapraszamy serdecznie do Ocean Lab SPA. Tutaj odprężysz się, odbudujesz siły witalne, zadbasz o ciało i duszę w otoczeniu piękna i nowoczesnej elegancji. Wybieraj z bogatej oferty i zaznaj luksusu , który Ci się należy.

Opinie klientów Ocean Lab Spa Głogów

Facebook