Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Ola Kadłuczka OceanLab

Aleksandra Antczak

Kosmetolog
Ola Kadłuczka OceanLab

Ukończyła studia I i II stopnia kosmetologii w WSPiA w Poznaniu oraz WSZUiE w Poznaniu o specjalności odnowa biologiczna. Wiedza, którą zdobyła podczas studiów oraz liczne kursy związane z zawodem pozwoliły jej przekazywać wiedzę i umiejętności dalej ucząc przyszłe kosmetyczki w szkole. Jej pasją jest jej praca. Specjalistka z zakresu pielęgnacji twarzy i ciała. Indywidualnie i holistycznie podchodzi do każdego z klientów. Pasjonatka kosmetologii z zakresu medycyny estetycznej. Jej jednym z największych marzeń było własne spa. Jest dowodem na to, że trzeba sobie wyznaczyć cele i dążyć do nich dając z siebie 100%.

Weronika Kearney

Kosmetolog

Kosmetolog, Wyższa Szkoła Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji twarzy. Interesuje się i pogłębia wiedzę z dziedziny zabiegów  antycellulitowych i ujędrniających. Wnikliwie odnosi się do każdego typu cery, problemu i oczekiwań. Układa indywidualny plan działania oraz pielęgnację pozabiegową. Zagorzała fanka paznokci u dłoni i stóp.

Monika Stężowska

Specjalista od laseroterapii

Specjalistka od laseroterapii, laserowe zamykanie naczynek i usuwanie owłosienia. Do zabiegu zamykania naczynek wykorzystujemy więc najnowszy laser ASCLEPION QuadroStar. Laser diodowy Light Sheer, produkowany przez amerykańską firmę COHERENT. Jest to najskuteczniejszy laser, gwarantujący trwały efekt. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (Food and Drug Administration) respektowany na całym świecie.

Facebook