Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Aleksandra Antczak

mgr Kosmetolog

Właścicielką i założycielką Ocean lab spa jest Aleksandra Antczak. Pasjonatka odnowy biologicznej i holistycznego podejścia do ciała. Aleksandra jest absolwentką WSPiA w Poznaniu oraz WSZUiE w Poznaniu o specjalności odnowa biologiczna z elementami dermatologii.  Wykwalifikowana mgr kosmetologii i nauczyciel w policealnej szkole kosmetycznej. Z zawodem kosmetolog-masażystka związana jest od 2007 r. Przez ten okres odbyła liczne szkolenia z masażu twarzy jak i ciała, medycyny estetycznej z elemenatmi kosmetologii. Uczestniczka wielu naukowych kongresów z dziedziny Anti-Aging. Jej marzeniem było otworzyć własne spa, miejsce, gdzie będzie mogła promować teorie „Slow Aging”. Traktowania starzenia się skóry jako naturalny, proces ,którego nie unikniemy ,natomiast możemy przygotować naszą skórę ,do tego aby starzenie odbywało się w sposób jak najkorzystniejszy. Przekonuje, że dotyk-masaż jest najcudowniejszym kosmetyki dla ciała.

Weronika Kearney

Kosmetolog

Kosmetolog, ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu. Specjalizuje się w zabiegach z zakresu pielęgnacji twarzy, medycyny estetycznej, urzadzeń HI-TECH. Interesuje się i pogłębia wiedzę z dziedziny zabiegów  antycellulitowych i ujędrniających. Wnikliwie odnosi się do każdego typu cery, problemu i oczekiwań. Układa indywidualny plan działania oraz pielęgnację pozabiegową. Zagorzała fanka paznokci u dłoni i stóp.

Natalia Krupa

Kosmetolog

Kosmetolog, ukończyła Niepubliczną Wyższą Szkołę Medyczną we Wrocławiu o specjalizacji Kosmetolog. Interesuje się holistyczną pięlęgnacją twarzy i ciała. Jest osobą bardzo dokładną i precyzyjną co przekłada się na zadowolenie naszych Gosci Spa. Spełnia się w zabiegach wykorzystujących różne technki masażu. Jej masaże relaksujące potrafią wyciszyć, zrelaksować i przenieść na chwile w inną rzeczywstość.

Monika Stężowska

Specjalista od laseroterapii

Specjalistka od laseroterapii, laserowe zamykanie naczynek i usuwanie owłosienia. Do zabiegu zamykania naczynek wykorzystujemy więc najnowszy laser ASCLEPION QuadroStar. Laser diodowy Light Sheer, produkowany przez amerykańską firmę COHERENT. Jest to najskuteczniejszy laser, gwarantujący trwały efekt. Laser posiada certyfikat bezpieczeństwa i jakości wydany przez FDA (Food and Drug Administration) respektowany na całym świecie.

 

Laseroterapia jest firmą zewnętrzną współpracującą z firmą Ocean lab.  

Facebook