Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

,,Ocean, czyli ogrom wody, woda jeden z 4 żywiołów, symbol nieskończoności, odrodzenia, nowego życia. Ma właściwości relaksujące, wyciszające, kojące dusze i ciało, oczyszczające, lecznicze,,.Ocean stał się dla nas inspiracja do stworzenia unikalnego miejsca , gdzieś poza centrum miasta, gdzie komfortowe wnętrze , nieprzeciętne rytuały oraz dotyk doświadczonych terapeutów wprowadza w stan harmonii ciała, duszy i przywrócą energie życiową.

 

 W starej części Głogowa przy ulicy Adama Mickiewicza, gdzie niegdyś znajdowała się stolarnia  stworzyliśmy jedyne w swoim rodzaju spa, Ocean Lab. To bardziej obrzeża niż centrum miasta wybrane celowo,żeby uciec od zgiełku i szumu miasta. Przy samym spa znajduje się nasz duży parking, idealnie dla osób zmotoryzowanych. Stworzyliśmy na ponad 200 metrach powierzchni luksusowe warunki do relaksu, regeneracji i wyciszenia nie tylko ciała, ale i ducha. Wystrój wnętrza, kolorystyka, która tu panuje jest nawiązaniem tematycznie do nazwy Ocean. Można zaobserwować tutaj prace wielu ludzi, którzy włożyli całe swe serce, aby to miejsce było oazą relaksu. Ręcznie zrobione figury w kształcie rozgwiazd zawieszone na ścianach, artystyczne malowidła w każdym z pokoi, ręcznie zdobione dodatki upiększające. W spa posiadamy 4 kabiny zabiegowe nazwane oceanami oraz dwa pomieszczenia otwarte nazwane wyspami, wyspa relaksu gdzie klient przed lub po zabiegu może przysiąść napić się herbatki podelektować aurą skomponowanych eterycznych olejków i wsłuchać w szum oceanu sączący się z głośników. Druga wyspa to wyspa piękna, gdzie wykonywana jest pielęgnacja paznokci i skóry dłoni.

Pozostałe 4 kabiny zostały nazwane Oceanem Indyjskim, Spokojnym, Arktycznym i Atlantyckim.

I tak w Oceanie Indyjskim przeważają dodatki ciepła : czerwień, pomarańcz, złoto, kolory nawiązujące do Indii. Jest to największy pokój w spa przeznaczony do zabiegów odnowy ciała i błogiego relaksu, masaż ajurwedyjski, LOMI LOMI, holistyczny rytuał z gorącymi muszlami LAVA SHEALS.

Ze względu na wielkość pokoju stworzyliśmy masaże we dwoje ,,dla niej, dla niego, dla was,,. Świetny relaks nie tylko dla par małżeńskich, ale również pary przyjaciół lub mamy z córką. Kolejnym pokojem przeznaczonym do rytuałów na ciało , zabiegów ujędrniających oraz pracy na urządzeniach zwalczających cellulit jest Ocean Spokojny. Panuje tu spokojna tonacja kolorystyczna, przeważa błękit oraz biel, a na ścianie widnieje ręcznie malowana muszla. Do pielęgnacji ciała dobraliśmy najlepsze światowe marki kosmetyków Arosha, Comfort zone, ale i nasze polskie niezastąpione perełki Organique. W Oceanie Arktycznym i Oceanie Atlantyckim zajmujemy się profesjonalną pielęgnacją twarzy. Pomagają nam w tym profesjonalne i na światowym wysokim poziomie marki kosmetyczne. Współpracujemy z francuską firmą Maria Galland pojawiającą się tylko w nielicznych i wybranych ośrodkach spa w Polsce. Jest to marka ,która na każdym kroku informuje, że ,,Jesteś piękna,,. Luksusowa marka kosmetyczna, która od 50 lat jest pionierem w pielęgnacji twarzy i ciała. Skóra postrzegana jest jako „mozaikę różnorodnych potrzeb”, której idealny wygląd zapewnia indywidualnie dobrana pielęgnacja. Po dzień dzisiejszy, ta międzynarodowa marka kosmetyczna, bazuje na trzech kluczowych wartościach: osobowości, radości życia i oczywiście…paryskim uroku. Druga światowa marka kosmetyków,na której mamy przyjemność pracować to hiszpańska firma Skeyndor. Na rynku widnieje już ponad 50lat i ciągle jest liderem w zakresie pielęgnacji skóry, ciągle zaskakuje swoich klientów innowacjami i tworzy nowe linie wykorzystujące nanotechnologie w kosmetykach. Gabinet wyposażony jest w najnowszy i najefektywniejszy sprzęt pomagający zwalczyć oznaki starzenia się skóry i redukujących niedoskonałości ciała. 

Dokładamy wszelkich starań by świadczyć usługi o najwyższym światowym standardzie tak jak nasze produktu i sprzęty kosmetologiczne. 

Opinie klientów Ocean Lab Day Spa Głogów

Facebook