Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Zabieg kosmetyczny, któremu poddawane są paznokcie u rąk.

Manicure stosują osoby, które pragną mieć ładniejsze paznokcie.

Zabieg polega nie tylko na malowaniu, ale też na wyrównywaniu skórek i pielęgnowaniu płytki paznokci. Narzędzia w tym celu użyte są wysterylizowane w autoklawie, a polerki i pilniczki są jednorazowe dla każdego klienta.

 

Manicure podstawowy 

Celem zabiegu jest ukształtowanie płytki paznokcia, odsunięcie i wycięcie skórek, ofrezowanie ewentualnych zgrubień wokół wału paznokciowego, wypolerowanie i pomalowanie płytki paznokcia odżywką wzmacniającą. 

60 min / 70 zł (z malowaniem)

Manicure men

60 min / 65 zł

 

Manicure japoński

Celem zabiegu jest odżywienie, regeneracja i wzmocnienie słabych, rozdwajających się i łamliwych paznokci. Manicure japoński opiera się wyłącznie na naturalnych składnikach, którymi są: pyłek pszczeli, kreatyna , wit. A, E, krzemionka organiczna. Powyższe składniki, które zostają wmasowane w płytkę paznokcia nie tylko nawilżają, ale także sprawiają, że paznokcie wyglądają niesamowicie lśniąco.

60 min / 85 zl

 

Manicure hybrydowy

Manicure hybrydowy to metoda stylizacji paznokci, w której wykorzystuje się połączenie dwóch preparatów lakieru do paznokci i żelu do manicure. Paznokcie hybrydowe są trwałe i pięknie się prezentują przez dwa-trzy tygodnie. Dodatkowo wyglądają naturalnie, są odporne na uszkodzenia, a lakier nie odpryskuje.

hybryda 90 zł

Ściągnięcie hybryd:40zł

Ściągniecie hybryd przy uzupełnieniu: 5 – 10 zł

 

 

Czas: 40-60 min

Opinie klientów Ocean Lab Spa Głogów

Facebook