Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Najnowsza technologia oraz spektakularne efekty potwierdzone badaniami klinicznymi! Niekwestionowany hit branży beauty i medycyny estetycznej Smart Carboxytherapy Julie! 

 

W momencie iniekcji gaz rozchodzi się równomiernie pod skórą, rozszerza naczynia krwionośne a dzięki temu poprawia odżywienie i dotlenienie tkanek. Podawany dwutlenek węgla stymuluje procesy regeneracji tkankowej, powstają nowe, drobne naczynia krwionośne, więc skóra staje się biologicznie młodsza i silniejsza.

Karboksyterapia pobudza naturalne procesy, które często są uśpione w naszym organizmie, ze względu na starzenie się, nieprawidłowy styl życia, odżywiania, brak aktywności fizycznej. Karboksyterapia wywołuje lekki i krótkotrwały stan zapalny, który uruchamia produkcję kolagenu i elastyny. Proces przebudowy rozpoczyna się zwykle już po pierwszym zabiegu i trwa do kilku tygodni po zakończeniu serii zabiegowej. Włókna kolagenowe obkurczają się, poprawia się mikrokrążenie, dzięki czemu skóra staje się gładsza i bardziej sprężysta.Zabieg karboksyterapii aktywuje czynnik wzrostu naczyń VEGF. Wynikiem jego działania jest przyrost nowych naczyń włosowatych. Poprawa krążenia dzięki nowym naczyniom pozwala niwelować cienie pod oczami. Jest to najlepsza metoda do walki z cieniami pod oczami.

Ogromna zaletą karboksyterapii jest brak jakichkolwiek trwałych uszkodzeń skóry. Nie występuje ryzyko reakcji alergicznych a także brak jest uwrażliwiania skóry na promieniowanie UV.

Karboksyterapia, to metoda o wielokierunkowym działaniu – zarówno na twarz i ciało – jednocześnie odchudza i ujędrnia.

Ponadto jest niezwykle skuteczna i mało inwazyjna. Nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, bowiem po zabiegu możemy śmiało wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

 

 

 

oczy zmarszczki 100 zł

redukcja cieni pod oczami 80 zł 

twarz 190 zł

szyja 120 zł

podbródek 100 zł

szyja + podbródek 200 zł

dekolt 150 zł

twarz, szyja, dekolt 300 zł

szyja, podbródek, dekolt 250 zł

dłonie 100 zł

brzuch 200 zł

boki 200 zł

brzuch + boki 300 zł

uda 200 zł

pośladki 200 zł

uda + pośladki 300 zł

ramiona 150 zł

rozstępy 200 zł – 400 zł   (cena zależna od okolicy)

blizny 150 zł-300 zł (cena zależna od okolicy)

zmiany łuszczycowe od 100 zł (cena zależna od okolicy)

owłosiona skóra głowy 150 zł

 

 

W pakiecie 10 zbiegów zawsze taniej. Pytaj w recepcji spa.

 

Opinie klientów Ocean Lab Day Spa Głogów

Facebook