Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMAGE I PEEL SIGNATURE FACE LIFTING 4 WARSTWOWY

Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu znacząco poprawia kondycję skóry. Zawiera wysoką zawartość witaminy C, kwasy AHA, komórki macierzyste z wąkroty azjatyckiej oraz enzymy pochodzenia roślinnego. Znacznie wpływa na produkcję kolagenu, a wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.

60 min 299 zł

 

IMAGE I PEEL SIGNATURE FACE LIFTING 4 WARSTWOWY + MASKA BIOMOLEKULARNA

Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu znacząco poprawia kondycję skóry. Dodatkowo jego działanie zostaje wzmocnione maską biomolekularną o unikalnej hydrożelowej formule pozwalającej na zwiększenie penetracji składników aktywnych tj. wody wulkanicznej, wody mineralnej, resveratola, kwasu hialuronowego i aminokwasów, które sprawiają, że skóra jest natychmiast mocno nawilżona,

wygładzona i promienna.

60 min 359zł

 

 

IMAGE LIGHTENING LIFT SOLUTION

Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzenia kuracji refukującej przebarwienia. Formuła opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych i substancji rozjaśniających.

60 min 299zł

 

IMAGE LIGHTENING LIFT SOLUTION+ MASKA BIOMOLEKULARNA

Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzenia kuracji refukującej przebarwienia. Formuła opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych i substancji rozjaśniających.Wzmocniony maską biomolekularną.

60 min 359zł

Opinie klientów Ocean Lab Day Spa Głogów

Facebook