Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

 

IMAGE SKINCARE AGE LATER

IMAGE Skincare to najbardziej innowacyjna amerykańska marka na profesjonalnym rynku kosmetyków. Konsekwentnie wykorzystuje najnowsze technologie gwarantujące działanie anti-aging, nawilżające, rozświetlające, regenerujące by wypełnić swoją misję jaką jest powstrzymanie efektów upływającego czasu, czyli Age later®. Preparaty IMAGE Skincare powstały w oparciu o dokonania naukowe w dziedzinie dermatologii, medycyny estetycznej i kosmetologii. Skuteczność działania i widoczne efekty testowane klinicznie, produkty zawierające wysoko skoncentrowane składniki aktywne,nie testowane na zwierzętach,bez parabenów, substancji zapachowych i kolorantów.

 

IMAGE I PEEL SIGNATURE FACE LIFTING 4 WARSTWOWY

Rewolucyjny zabieg firmowy. Rewolucyjny zabieg firmowy, witaminowy peeling, który już po jednokrotnym zastosowaniu znacząco poprawia kondycję skóry. Zawiera wysoką zawartość witaminy C az 30%, kwasy AHA, komórki macierzyste z wąkroty azjatyckiej oraz enzymy pochodzenia roślinnego. Znacznie wpływa na produkcję kolagenu, a wyciągi roślinne zapewniają silne działanie antyoksydacyjne.  trądzikiem różowatym, rumieniem, mocno odwodniona, wrażliwa, szara w kolorze, zmęczona (np. u osób palących papierosy), naprzemiennie z zabiegiem mikrodermabrazji, skóra kobiet w ciąży (z pigmentacją), po zabiegach chirurgii plastycznej.

60 min 309 zł

 

IMAGE I PEEL SIGNATURE FACE LIFTING 4 WARSTWOWY + MASKA BIOMOLEKULARNA

Zabieg firmowy z 30% witaminą C. Dodatkowo jego działanie zostaje wzmocnione maską biomolekularną o unikalnej hydrożelowej formule pozwalającej na zwiększenie penetracji składników aktywnych tj. wody wulkanicznej, wody mineralnej, kwasu hialuronowego i aminokwasów, które sprawiają, że skóra jest natychmiast mocno nawilżona,wygładzona i promienna.

60 min 359 zł

 

IMAGE I MASKA BIOMOLEKULARNA

Zabieg z siłą witaminy C o właściwościach nawilżających, odżywczych oraz wygładzających przeznaczony do skór suchych, odwodnionych, wrażliwych. Przywraca blask, skórom zmęczonym i poszarzałym. Nie zawiera parabenów i olejów mineralnych. Połączony z maską bio silnie dotlenia i napina skórę.

60 min 239 zł

 

IMAGE LIGHTENING LIFT FORTE PEEL SOLUTION

Zabieg eksfoliacyjny, przeznaczony do przeprowadzenia kuracji redukującej przebarwienia. Formuła opiera się na roztworze kwasu mlekowego, komórek macierzystych i substancji rozjaśniających.

60 min 309 zł

 

IMAGE ACNE LIFT SOLUTION

Połączenie 20% mieszanki kwasu salicylowego z glikolowym i komórkami roślinnymi Lilaka pospolitego, działa wspomagająco w leczeniu trądziku, redukcji łojotoku, przebarwień  i zaczerwienień. Kwas salicylowy ma właściwości keratolityczne i dodatkowo wpływa redukująco w stosunku do aktywności wydzielniczej gruczołów łojowych. Kwas glikolowy jako mała cząsteczka, penetruje głęboko dając możliwość lepszego odblokowania zrogowaciałych ujść gruczołów łojowych, co z kolei wspomaga oczyszczanie mechaniczne skóry.
Skóra tłusta, przetłuszczająca się, z problemami trądzikowymi, z oznakami starzenia.

60 min 299 zł

 

IMAGE I PEEL MICRODERM EXFOLIATOR

Nowy wymiar oczyszczania duet dzięki, któremu uzyskujemy najlepsze efekty odświeżenia
i oczyszczenia skóry w procedurach zabiegowych. Doskonały wybór w zabiegach rekomendowanych dla skór poszarzałych, szorstkich i zanieczyszczonych.

60 min 259 zł

 

 

I PEEL WRINKLE LIFT
Peeling zawiera roztwór 30% kwasu glikolowego, retinolu, komórek roślinnych Budlei Dawida. Kwas glikolowy strukturalnie składa się z bardzo małych cząstek, dlatego penetruje w głąb warstwy rogowej powodując jej lepsze, silniejsze złuszczanie, co w konsekwencji przyczynia się do głębszego przenikania innych substancji aktywnych – w tym wypadku retinolu. Zabieg o konkretnym działaniu, podczas którego dochodzi do złuszczania warstwy rogowej.

60 min 339 zł

 

Opinie klientów Ocean Lab Spa Głogów

Facebook