Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

Świadomość, skóra, nauka COMFORT ZONE conscious skin science 

 

 

Marka Comfort Zone to synergia nauki i emocji, stworzona z miłości do wiedzy oraz cudu, jakim jest ciało i dusza człowieka. Filozofia marki opiera się na komplementarnym podejściu do całego ciała, oddziałuje na zmysły dotyku, wzroku, węchu i słuchu.  Rytuały stworzone w oparciu o ekskluzywne kosmetyki włoskiej marki [comfort zone].  

 

 

Tranqullity face & body ritual 

to ekskluzywny rytuał na ciało połączony z rytuałem na twarz. Relaksuje i odpręża. Działa na 3 różnych szlakach sensorycznych węch, dotyk, słuch. Wegańskie tekstury zabiegowe natychmiast zwiększą nawilżenie Twojej skóry. Ukojenie duszy i ciała.

120 min 399 zł

 

 

Tranqulitty pro-sleep massage 

czas dla siebie, aromatyczny masaż działający na wiele zmysłów, węchu, dotyku, słuchu. Synergia stanowi połączenie olejków eterycznych i nastrojowej muzyki. Wyciszające gesty w rytm muzyki wprost otulają do snu. Skóra staje się nawilżona i jedwabista. Relaksująca mieszanka olejków eterycznych ze słodkiej pomarańczy, róży damasceńskiej  i drzewa cedrowego, sprzyjają chwilom głębokiego relaksu, dobrego samopoczucia w ciągu dnia i wspierającym optymalny nocny wypoczynek.

 

60 min 199 zł

 

 

Aromasoul rytuał z 4 krain świata  

rytuał rewitalizujący. Rytualna podróż, do świata orientu Indii,Arabii i rejonów śródziemnomorskich. Odżywczy masaż rytualny z 4 krain świata wprowadza w stan głębokiego relaksu.  W zależności od wyboru olejku rytuał może działać pobudzająco, relaksująco, stymulująco lub energetyzująco. Podroż zaczynamy od masażu pilingującego wulkanicznym pyłem rytolitowym,a kończymy na masażu aromaterapeutycznym.

90 min 350 zł

 

Himalayan Salt Massage 

relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami soli himalajskiej eliminuje toksyny, silnie regeneruje skórę, daje uczucie świeżości i lekkości. Ciepło kamieni i podgrzana oliwa na ciało odpręża napięte mięśnie. Błogi relaks.

45 min (tył) 160 zł

+ dodatkowo do masażu preferujemy piling z soli himalajskiej (30 min cale ciało 90 zł)

 

Opinie klientów Ocean Lab Spa Głogów

Facebook