Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.
Obiekt dostosowany dla osób niepełnosprawnych.

 

Filary filozofii marki to świadomość, skóra, nauka. Kompletne menu najwyższej jakości, profesjonalnych zabiegów na twarz i ciało. Zabiegi funkcjonalne, ekspresowe i rytuały wzbogacone autorskimi masażami oraz technikami, które maksymalizują skuteczność formuł. Produkty są opracowywane i wytwarzane we Włoszech zgodnie z rygorystycznym, zrównoważonym podejściem oraz testowane klinicznie aby zapewnić komfort skóry i ochronę środowiska. Kosmetyki to czyste formuły, bogate w składniki pochodzenia naturalnego i zaawansowane technologicznie, wolne od pochodnych zwierzęcych, parabenów i silikonów. Przyjemność odczuwania połączona z czystymi, unikatowymi formułami, nowoczesną technologią oraz dbałością o środowisko.

 

 

Hydramemory COMFORT ZONE 

Głęboko nawilżający zabieg na twarz, szyję i dekolt. Połączenie innowacyjnych składników ze specjalistycznymi technikami masażu krio łyżkami poprawia gęstość skóry, działa drenująco, pobudza skórę, wyrównuje jej koloryt. Opuncja figowa połączona z kwasem hialuronowym redukuje starzenie się skóry i nadmierną jej suchość. 

                                                                             60 min 250 zł-280 zł

 

 

Renight COMFORT ZONE

60 min 250 zł

 

 

Sublime Skin COMFORT ZONE 

Liftingujący zabieg na twarz, szyje i dekolt intensywnie stymuluje skórę, regeneruję ją i stymuluje. Wyselekcjonowane składniki aktywne połączone z kwasami intensywnie odnawiają skórę, głęboko i długofalowo nawilżają, redukują drobne zmarszczki i podnosi owal twarzy 

60 min 299 zł

Opinie klientów Ocean Lab Spa Głogów

Facebook